Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy ktoś na forum pracuje w n-ce ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy ktoś na forum pracuje w n-ce ?

    doszedł,suuuper jest

  • #2
    Czy ktoś na forum pracuje w n-ce ?

    Witam wszystkich,

    W czerwcu kończy mi się umowa w n-ce i chciałbym ją przedłużyć. Może ktoś z Was pracuje w n-ce i mógłby mi zaproponować jakoś fajną ofertę.
    Obecnie posiadam opcję z multiroom-em.

    Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
    Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
    Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

    Komentarz


    • #3
      W n-ce nie pracuje, ale był temat o C+ to wnioski były takie, że najlepsze warunki się osiąga po zgłoszeniu wypowiedzenia umowy. Ale może jak raz się ktoś trafi
      VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
      Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

      Komentarz


      • #4
        cyfra kupiła n-ke :P więc nie długo to będzie jeden h...

        Komentarz


        • #5
          gradek, złóż wypowiedzenie i czekaj na taką ofertę która cię zainteresuje. Mi na 2 tyg. przed rozwiązaniem umowy dostałem lepszą opcję, niż dają pracownikom "N" . Moja firma współpracuje z nimi i mogłem sobie taką umowę zawrzeć. Nie licz, że bez tego dadzą coś lepszego niż dla nowych klientów
          Kacper
          Opel Combo C 1,6 8v
          O2 Combi 2.0 FSI

          Komentarz


          • #6
            gradek, w anjlepszym wypadku jestes wstanie dostac warunki takie jak dla nowych klientow po zlozeniu wczesniej wypowiedzenia. Warunki na przedluzenie uwowy sa raczej smieszne. Jak juz koledzy napisali najpierw napisz wypowiedzenie a potem przed koncem umowy negocjuj.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez AdamB
              gradek, w anjlepszym wypadku jestes wstanie dostac warunki takie jak dla nowych klientow po zlozeniu wczesniej wypowiedzenia. Warunki na przedluzenie uwowy sa raczej smieszne. Jak juz koledzy napisali najpierw napisz wypowiedzenie a potem przed koncem umowy negocjuj.
              to nie prawda. Tak jak pisza wyzej koledzy trzeba zlozyc wypowiedzenie to dostanie sie lepsze warunki niz nowy klient. Poczytajcie sobie forum na stronie "n". Ja mialem wczesniej 6 pakietów za 48zl miesiecznie. Dla nowych klientow 6 pakietów jest za 59zł. Proponowali mi to wszystko za 54zl na 15miesiecy. Jak zlozylem wypowiedzenie na drugi dzien byl telefon z oferta: 48zł za 6 pakietów na 12 miesiecy + gratis oprogramowanie turbo, zwiekszajace pojemność dysku z 250GB na 500GB. Tak więc warto złożyć wypowiedzenie. Gdy komus zalezy na jakiś opcjach dodatkowych za większą stawke to tez wieksze upusty dostanie.

              Komentarz


              • #8
                Yarwa, dostalem to samo, tylko nie napisales ze te pakiety za 59zl byly z umowa na 12 m-cy w tym 9 platnych iesli masz na mysli promocje z poczatku tego roku trwajaca do konca kwietnia . Wiec wychodzily po 48zl na miesiac przez 12m-cy. Zyskalismy tylko w stosunku do dotychczasowej umowy zmiane oprogramowania dekoderu z 250 na 500GB zreszta dla mnie malo znaczacy bonus. :wink: Zreszta juz o N-ce byl temat na naszym forum.
                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez djczas
                  cyfra kupiła n-ke więc nie długo to będzie jeden h...
                  Nie cyfra jako firma kupiła n-kę,tylko właściciel cyfry kupił n-kę.A to jest poważna różnica.Nie ma żadnej pewności,że UOKiK wyrazi zgodę na połączenie.
                  Po drugie ten jeden piszemy przez ch. :P
                  Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                  Komentarz


                  • #10
                    JanuszSz, he he jeśłi Uokik da pozwolenie a jak nie to cyfra zostanie sprzedana t-mobile bo są takie plany lub n-ka zobaczymy co będzie dalej

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez AdamB
                      Yarwa, dostalem to samo, tylko nie napisales ze te pakiety za 59zl byly z umowa na 12 m-cy w tym 9 platnych iesli masz na mysli promocje z poczatku tego roku trwajaca do konca kwietnia . Wiec wychodzily po 48zl na miesiac przez 12m-cy. Zyskalismy tylko w stosunku do dotychczasowej umowy zmiane oprogramowania dekoderu z 250 na 500GB zreszta dla mnie malo znaczacy bonus. :wink: Zreszta juz o N-ce byl temat na naszym forum.
                      wiem o ktorej promocji mowisz ale jej juz nie ma. Teraz jest bez 3 miechów gratis. A wiec jest 12 miechow po 59zl. JEst rowniez opcja do wytargowania 48zł i 4miechy gratis npremium, ale ja akurat mam gdzies to npremium i wolalem zwiekszyc dysk bo ciagle mi brakuje miejsca.

                      Komentarz


                      • #12
                        Więc chyba złożę im rezygnację. Mam nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na posiadaną opcję Multiroom Premium.
                        Jak narazie to miałem jeden telefon z ofertą, a w rozmowie facet zaproponował:
                        6 pakietów tematycznych - czyli to co mam obecnie + pakiet nPremium.
                        Wszystko za 69,00 PLN. Za opcję multiroom dopłata 10,00 PLN. Niestety zapomniałem zapytać, czy to za obecny Multiroom Premium, czy za Standard.
                        Czyli na chwilę obecną wychodzi 11,00 PLN więcej niż dotychczas.

                        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                        Komentarz


                        • #13
                          Tutaj masz małe zestawienie z forum "n" co ludziom się udało uzyskać: zestawienie ofert "n"

                          Komentarz


                          • #14
                            Yarwa,ale to jeszcze "osiagniecia" na starych warunkach o ktorych pisalem
                            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                            Komentarz


                            • #15
                              chyba w polsacie zloze wypowiedzenie i zobacze co zaproponuja Probowal ktos z polsatem?

                              Komentarz


                              • #16
                                octaviars1, odkad maja umowy "na cale" zycie to zerwalem z nimi (Polsat mialem przez 6 lat). N-ka ze swoimi pakietami mi lepiej pasuje. Chociaz ostatnio zmienili polityke i maja umowy na 15 m-cy.
                                Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                Komentarz


                                • #17
                                  Dzisiaj złożyłem rezygnację. Czekam na ruch z ich strony.

                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Polsat ma umowe "na cale" zycie? Chyba musze sie bardziej tym zainteresowac. Dopoki nie będzie w nce transmisji pilki recznej, formuly 1, ekstraklasy itd dopoty nie będe mial nki.

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      octaviars1, teraz sa na 15m-cy ale byly na 24m-ce+6m-cy gratis czyli 30m-cy wiec cale zycie.
                                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Więc dziesięć dni i kontakt ze strony n-ki. Przystałem na dotychcasowe warunki, czyli 6 pakietów tematycznych za 48,00 PLN/m-c i multiroom premium w cenie 20,00 PLN/M-c. Dodatkowo w promocji dostałem pakiet nPremium od dzisiaj do końca sierpnia. Umowę mogłem przedłużyć na 12 lub 18 miesięcy. Wybrałem 18 miesięcy. Na święta zawsze jakąś promocję dają.

                                        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          gradek,
                                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            octaviars1, ale przecież na nce jest Polsat HD gdzie transmitują Formule 1, nie wiem jak z innymi sportami.

                                            Z innej beczki, obecnie mam n na kartę. Czy ktoś się orientuje jak skomplikowane i ile kosztowałoby przejście na abonament?
                                            Mój "Batmobil"

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X